Ana Sayfa DÜNYA Cardi B, Minaj’ı Fena Yoldu

Cardi B, Minaj’ı Fena Yoldu

Dünyaca ünlü iki rapçinin kavgası New York Moda Haftası'na damga vurdu! Harper's Bazaar Icon partisinde Cardi B, Nicki Minaj'a ayakkabı fırlatarak dünya basınında yankı uyandırdı.

83
0

Dünyaca ünlü iki rapçinin kavgası New York Moda Haftası’na damga vurdu! Harper’s Bazaar Icon partisinde Cardi B, Nicki Minaj’a ayakkabı fırlatarak dünya basınında yankı uyandırdı.

Amerika’da büyük satış başarısı elde ederek 2 yıl içerisinde kariyerinin zirvesine tırmanmayı başaran Cardi B ile Nicki Minaj arasındaki savaş büyüyor. İkili Cardi B’nin henüz piyasadaki ilk çalışmaları sırasında tanışmışlar ve bu süreçte birbirleri ile samimi olacakları düşünülmüştü ancak işler kısa bir süre sonra ters gitmeye başladı. Cardi B’nin Nicki Minaj’ın kendisi hakkında dedikodular çıkardığı ve kariyerini bitirmeye çalıştığı yönünde açıklamalar yapmasıyla başlayan kutuplaşma sürecinde son nokta ise Nicki Minaj’ın Cardi B’nin kızı hakkında söyledikleri oldu. Instagram’da Cardi B’nin anneliği hakkında yazılan olumsuz eleştirileri beğenen Minaj ile New York Moda Haftası kapsamında Harper’s Bazaar Icon partisinde karşılaşan Cardi B bu defa tepkisini sert koydu.

GÜVENLİKLER ZOR AYIRDI

Nicki Minaj’ın masasına giderek “Sana bir şey söyleyeyim mi?” diye söze giren ünlü rapçi, Minaj’a fiziksel saldırıda bulundu. Minaj’ın güvenlikleri tarafından saldırısı engellenen Cardi B daha sonra hızını alamayarak ayakkabısını fırlattı. Minaj olayda hiçbir yara almazken, Cardi B’nin sol kaşının üzerinde bir şişliğin meydana geldiği görüldü.

Dünya basınında bomba etkisi yaratan olay sonrasında olay ile ilgili olarak soruşturma başlatıldığı öğrenildi. Cardi B, olay yerinden ayakkabısız bir şekilde ayrılırken, Nicki Minaj partiye devam etti ve ilerleyen saatlerde mekandan keyifli bir şekilde ayrıldığı görüldü.

Cardi B ve Nicki Minaj fanlarını bir kez daha karşı karşıya getiren kavga olayı, sosyal medyada da büyük ilgi görürken, birçok mizah sayfası kavgaya dair görüntüleri kullanarak komik paylaşımlar yaptılar. Instagram’da popüler isimleri dalgaya alan @sainthoax hesabının yaptığı paylaşımın yorumlarında iki ünlünün fanları arasında sert sözlerle tartışmaların çıktığı görüldü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here