Ana Sayfa TEKNOLOJİ BİM’den iPhone 6 Müjdesi

BİM’den iPhone 6 Müjdesi

Apple'ın en sevilen modellerinden birisi olan iPhone 6, BİM mağazalarında rafa çıkıyor. Sevilen modeli alacak olanlar için müjdeli haber BİM aktüel kataloğunda tanıtıldı.

22
0

Apple’ın en sevilen modellerinden birisi olan iPhone 6, BİM mağazalarında rafa çıkıyor. Sevilen modeli alacak olanlar için müjdeli haber BİM aktüel kataloğunda tanıtıldı.

Türkiye’de perakende mağazalar zinciri olarak hizmet vermekte olan ve artık her sokak başında bulabildiğimiz BİM marketlerinde iPhone 6’nın uygun fiyatla satılacağı resmiyet kazandı. Yakın tarihte sık sık teknolojik ürünlerde yaptığı indirimlerle adından söz ettiren BİM’de iPhone 6’nın satılacağının duyurulmasının ardından da tüketiciler hazırlıklara başladı. Bu kapsamda stoklarla sınırlı olarak mağazalarda satışa çıkarılacak olan uygun fiyatlı iPhone 6 için müşterilere BİM mağazalarına akın edecek gibi görünüyor. Elini çabuk tutanlar ise Apple’ın bu telefonuna sahip olabilecekler. Firmanın yayınladığı aktüel ürünler kataloğunda yer alan iPhone 6’nın satış fiyatının ise 1.899 TL olarak belirlendiği açıklandı. 

PİYASA FİYATININ ALTINDA OLACAK

Apple’ın sevilen modellerinden birisi olan iPhone 6, BİM mağazalarında 1.899 TL’den satışa çıkarılacak. Satışa çıkarılacak olan ürün BİM’in büyük ilgi görmesine neden olacak gibi duruyor çünkü piyasa fiyatının 200 TL ile 300 TL altında bir fiyattan ürün rafa yerleştirilecek. Parmak izi okuma özelliği olan ve Retine HD ekrana sahip olan telefon, A8 işlemcisi ile çalışıyor. 4.7 inç büyüklüğündeki ekrana sahip olan telefon 8 megapiksel kamera taşıyor. Bu özellikleri ve uygun fiyatı ile alabileceğiniz iPhone 6’nın satışa sunulacağı tarih 17 Ağustos olarak ilan edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here