Ana Sayfa GÜNDEM Bıçaklı Dehşet Ankara’yı Sarstı

Bıçaklı Dehşet Ankara’yı Sarstı

Ankara'nın Etimesgut ilçesinde bir otobüs durağında bekleyen vatandaşlar dehşet verici bir olay ile karşı karşıya kaldı. Ekmek bıçaklı bir saldırgan iki kişiyi öldürürken, iki kişiyi de yaraladı.

47
0

Korkutucu saldırı Ankara’da gerçekleşti. Ankara’da otobüs durağında beklemekte olan vatandaşlara “Siz Müslüman mısınız?” şeklinde soru yönelten Hakkı Ç. adlı saldırgan, durakta bekleyen vatandaşlardan “Müslümanız” cevabı aldıktan sonra “Ben de şeytanım” diye cevap vererek ekmek bıçağı ile saldırıya geçti. Bıçaklı saldırı sırasında 2 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi ise bıçaklı saldırıda yaralandı. Olaya tanık olan çevredeki vatandaşlar polis ve sağlık ekiplerine haber verirken, Hakkı Ç. olay yerine intikal eden polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

AKILLARA DURGUNLUK VEREN SALDIRI

Sabah saatlerinde gerçekleşen saldırıda, işe gitmek için durakta bekleyen vatandaşlar dehşet dolu anlara tanıklık etti. Ekmek bıçağı ile saldıran Hakkı Ç., yaraladığı 4 kişiden ikisinin yere düşmesinin ardından bıçakla saldırmaya devam etti. Yaralanan Mert K. ve Hayrullah A.’ya bıçak darbeleri ile zarar vermeye devam eden Hakkı Ç. iki kişinin hayatını kaybetmesine neden oldu. Mert K. bıçaklı saldırının gerçekleştiği olay yerinde hayatını kaybederken, Hayrullah A.’nın ise sağlık ekipleri tarafından tüm müdahalelerine rağmen hastanede hayatını kaybettiği öğrenildi.

Olaya tanık olan vatandaşlardan Alim Köse, olay yerine gittiğinde ölü ve yaralıları gördüğünü, yerde kan olduğunu ifade ederken, olayı oradaki bir arkadaşından öğrendiğini aktardı. “Sen müslüman mısın?” diye soran Hakkı Ç., “Müslümanım” cevabı aldıktan sonra “Ben de şeytanım” diyerek saldırmaya başlamış.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here