Ana Sayfa GÜNDEM Beklenmedik Kaza Sonrası Ünlü Oyuncu İlk Defa Görüntülendi

Beklenmedik Kaza Sonrası Ünlü Oyuncu İlk Defa Görüntülendi

Geçtiğimiz günlerde Sakarya, Sapanca’da bir motosiklet çarpmasından sonra yaralanan ve hastaneye kaldırılan Can Gürzap’ın sağlık durumunun iyi olduğu aktarılırken, oyuncunun ilk fotoğrafları da yayınlandı.

18
0

Geçtiğimiz günlerde Sakarya, Sapanca’da bir motosiklet çarpmasından sonra yaralanan ve hastaneye kaldırılan Can Gürzap’ın sağlık durumunun iyi olduğu aktarılırken, oyuncunun ilk fotoğrafları da yayınlandı.

22 Temmuz’da Sakarya’nın Sapaca ilçesinde motosikletli bir sürücünün çarpması ile yaralanan, Türkiye’nin önemli tiyatro, sinema ve dizi oyuncularından Can Gürzap acil olarak hastaneye kaldırılmış ve durumunun ağır olması nedeniyle hemen yoğun bakıma alınmıştı. Oyuncunun tedavisi Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Yoğun Bakım Servisi’nde başladı ve halen devam ediyor. Yaşanan kaza sonucunda yaralanan oyucunun hakkında basına katarılan ilk bilgilere göre ise an itibariyle hayati tehlikeyi atlattı. Önümüzdeki 24 saat içerisinde yoğun bakımdan çıkarılacak oyuncunun servise aktarılacağı bilgisi de paylaşıldı.

VALİ İRFAN BALKANLIOĞLU ZİYARET ETTİ

Yaşanan üzücü kazanın sonrasında hemen hastaneye kaldırılan 73 yaşındaki duayen Can Gürzap, bilinci açıldıktan sonra rahat bir nefes alındı. Gürzap’ın beyninde subdural hematom yani beyin kanaması olduğu tespit edildikten sonra başlatılan operasyon başarı ile sonuçlanırken, başhekimlikten gelen bildirimlere göre yaşanan kanamanın küçük çaplı olduğu ve kısa sürede kontrol altına alındığı öğrenildi. Oyucunun yoğun bakım ünitesindeki tedavisine ilaç ve takip ağırlıklı devam edildiği aktatılırken, beyin zarıyla beyin arasında gerçekleşen kanamanın şiddetinin düşük olması nedeniyle bilincinin de açık olduğu söylendi. Öte yandan yoğun bakım ünitesinde doktorlarla ve diğer görevlilerle sohbet eden Gürzap, bugün gün içerisinde kendi odasına alınacak.

Kaza sonrasında basın mensupları ile fotoğrafları paylaşılmayan başarılı oyuncuyu, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu ziyaret etti. Oyuncu ile birlikte fotoğraf çekilen Balkanlıoğlu bu fotoğraflar sosyal medya mecralarında da paylaşmayı ihmal etmedi. Fotoğraflardan da görüldüğü kadarıyla Gürzap’ın sağlık durumunun iyi olduğu anlaşıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here