Ana Sayfa EKONOMİ A101 İndirim Kataloğunda Bir Kez Daha Şaşırttı

A101 İndirim Kataloğunda Bir Kez Daha Şaşırttı

Türkiye'nin en büyük perakende zincirlerinden birisi olan A101'in yeni aktüel indirim kataloğunda Honor 9 Lite model telefon çok avantajlı bir fiyattan satışa sunuldu.

25
0

Türkiye’nin en büyük perakende zincirlerinden birisi olan A101’in yeni aktüel indirim kataloğunda Honor 9 Lite model telefon çok avantajlı bir fiyattan satışa sunuldu.

Türkiye’de perakendecilik sistemine kurulduğu ilk günden bu yaan yeni bir soluk getirmeyi başaran ve yayınladığı her aktüel indirim kataloğuyla tüketicilerin her ihtiyacına en ucuz fiyatlarla yanıt vermeye çabalayan A101 marketleri bir kez daha yapacağını yaptı. Firma yaz aylarına ardı arkası kesilmeyen teknolojik ürün indirimlerine yeni kataloğunda da devam ediyor. Bu kapsamda akıllı telefonlar başta olmak üzere birçok teknolojik ürünleri piyasa fiyatlarının en az 200 ile 400 TL arasında değişen bir iskonto ile aktüel indirim kataloğunda tanıtan A101’in yeni kataloğunda Honor 9 Lite model akıllı telefon yer aldı. Piyasa fiyatı sıfır alımlarda 1400 TL’nin üzerinde olan akıllı telefon A101 mağazalarından 1199 TL’ye alınabilecek. Yayınlanan yeni kataloğun spot ışığını üzerinde toplayan Honor 9’un yanı sıra daha birçok üründe akıl almaz indirimler A101’de olacak.

HONOR 9 LITE ÖZELLİKLERİ

Akıllı telefon sektöründe son yıllarda parlayan markalardan birisi olan Honor’un 9 Lite modeli Android Oreo 8.0 işletim sistemi ile Android’in en güçlü seviyesine sahip. Kirin 659 yonga setine sahip olan cihaz 8 çekirdekli işlemcisi ile oldukça yüksek bir hız performansı sergiliyor. Hem yüz tanıma hem de parmak okuma özelliği olan akıllı telefonun öne çıkan özelliklerinden birisi de 5.65 inç Full HD ekranının özel ayna tasarımı ile devam eden yan ve arka kasası. 3GB RAM ve 32 GB dahili hafızasıyla kullanıcılarına sürekli olarak kapasite desteği sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here