Ana Sayfa GÜNDEM 9 Şubat 2019 Cumartesi Reyting Sonuçları! Survivor Erkenci Kuş İkizler Memocan Hangisi...

9 Şubat 2019 Cumartesi Reyting Sonuçları! Survivor Erkenci Kuş İkizler Memocan Hangisi En Çok İzlendi?

9 Şubat Cumartesi günü dizi ve yarışma programları arasında kıyasıya bir reyting rekabeti ortaya çıkacak gibi görünüyor. Reyting sıralamasında zirve koltuğunda Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan var.

92
0

9 Şubat günü televizyon ekranlarında yer alan yarışma ve diziler arasında kıyasıya bir rekabet söz konusu oldu. Türkiye’nin tartışmasız en çok izlenen yarışma programı Survivor 2019 bu sezon Türkiye-Yunanistan formatıyla ekranlara gelmeye başladı. Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren zirve koltuğundan inme niyeti olmayan yarışma programı reyting sıralamasında ilk sırayı alması bekleniyor.  

Star TV ekranlarında sevilerek izlenen Erkenci Kuş dizisinin reyting sıralamasında Survivor’dan sonra gelmesi bekleniyor. Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam eden İkizler Memocan dizisinin ise bir sonraki sırada yer alabileceği ön görülüyor.

survivor 2019

1) Survivor Türkiye-Yunanistan

Bu yıl Türkiye-Yunanistan konsepti ile ekranlara gelen Survivor yarışması reyting rekorlarını alt üst etmeye devam ediyor. Bir süre reytinglerde zirve koltuğunu bırakmayacak gibi görünen yarışma programı nefesleri kesen mücadelelere ev sahipliği yapıyor.

erkenci kuş dizi 2019

2) Erkenci Kuş

Star TV’nin en sevilen dizilerinden Erkenci Kuş ortalama 5-8 oranlarında total reyting almaktadır. Başarılı oyuncuları ve izleyenleri ekranlara kilitleyen dizi Cumartesi günlerini himayesi altına almış durumda. Cumartesi günlerinin trendi Erkenci Kuş’un başrol oyunculuğunu Can Yaman ve Demet Özdemir üstleniyor. Yıl sonuna kadar devam etmesi kesin gözüyle bakılan dizinin ikinci sırada yer alması bekleniyor.

ikizler memocan ile ilgili görsel sonucu

3)İ kizler Memocan

Kanal D ekranlarında Cumartesi günü ekranlara gelen İkizler Memocan, reytinglerde ortalama 4-6 bandında başarı elde etmektedir. Osman Caneri ve Emir Berke Zincidi’nin rol aldığı dizi beklentinin üzerinde seviyede ivme ile yoluna devam etmektedir. 9 Şubat reyting sonuçlarında dizinin üçüncü sırada yer alabileceği ön görülüyor.

yaparsın aşkım ilker FOX TV

4) Yaparsın Aşkım

İlker Ayrık’ın sunuculuğunu üstlendiği Yaparsın Aşkım yarışma programı her hafta izleyicileri kahkahaya boğmaktadır. Bol eğlenceli yarışma programı Yaparsın Aşkım yeni yarışmacılar ve yeni oyunlarla ekrana gelecek. FOX Tv ekranlarının en sevilen programlarından olmakla birlikte yarışmanın reyting sıralamasında dördüncü sırada yer alması kuvvetle muhtemel.

kalk gidelim trt 1 cumartesi reyting

5) Kalk Gidelim

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına devam eden ve Cumartesi günlerinin sevilen komedi dizisi haline gelmiş Kalk Gidelim reytinglerde 5. sırada yer alacak gibi görünüyor. Birbirinden heyecanlı dakikalar yaşatan yarıma programı güldürürken düşündürüyor ve yeni oyuncuların katılımıyla daha renkli bir hal alıyor.

Kaynak :  güncel haber

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here